نگاهی مختصر به شرکت اشراق رایانه

ما چه فعالیت و عملکردی داشته‌ایم

اعضاء شرکت اشراق رایانه از سال ۱۳۷۷ گروهی را تشکیل داده و موفق به آنالیز، طراحی و برنامه نویسی نرم‌افزارهای مختلف حسابداری شدند. در طی این سال‌ها انواع برنامه‌های حسابداری برای شرکت‌های مختلف توسط این گروه نوشته شده است. نرم افزارهای شرکتی و قدیمی رافع ۵ تا رافع ۷ و رافع ویژه توسط ما نوشته شده بودند. همچنین نرم افزارهای حسابدار ۸۰ ، حسابرس ، حسابرس آنلاین ، پایا و..  نیز توسط این گروه آنالیز ، طراحی و برنامه نویسی شده‌اند.

از سال ۱۳۹۳ این گروه تبدیل به شرکت حقوقی شده است. هم‌اکنون عمده‌ی فعالیت ما تهیه و تولید نرم‌افزارهای حسابداری برای اصناف مختلف است. یکی از محصولات مهم ما طی نرم‌افزار حسابداری اتوماتیک حسابیس است. این برنامه یک برنامه حسابداری فوق‌العاده قوی‌ست و برای کارهای فروشگاهی قابل بسته‌بندی است. نرم افزار حسابداری شرکتی فروغ محصول دیگری از شرکت ماست که مبتنی بر حسابداری دوبل رسمی است. نرم افزار حسابداری تولید و فروش تیرچه نرم افزاری تخصصی است که بر بدنه‌ی هریک از برنامه‌های حسابیس یا فروغ قابل سوارشدن است. نرم‌ افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار نیز یکی از محصولات معروف رسمی شرکت اشراق رایانه است.

از دیگر پروژه‌هایی که هم‌اینک توسط شرکت ما پیاده‌سازی شده است می‌توان به پروژه راکفا اشاره کرد. با استفاده از این سیستم ما می‌توانیم براساس اطلاعات نرم افزار شما یک فروشگاه آنلاین قوی برای شما بسازیم و سایت شما را از طریق نرم‌افزار تیرچه مدیریت کنیم. طراحی و تنظیم سایت می‌تواند توسط خود شما صورت گرفته یا توسط کارشناسان ما انجام شود. درصورت استفاده از سیستم راکفا دیگر نیازی به تیم تخصصی آشنا به مدیریت وبسایت‌ها نخواهید داشت. همه‌ی امور مربوط به مدیریت وبسایت شما از طریق برنامه راکفا و با امنیت کامل انجام می‌شود.